• Kategorie
  • Szukaj
  • Prasowanka - Kulki do Prasowania

Koraliki do prasowania to zabawka ciesząca się ogromną popularnością już od wielu lat. Sprawdza się doskonale w przypadku dzieci, które kochają zadania manualne. Pozwala na samodzielne układania różnych wzorów, wykorzystując koraliki w odmiennych kolorach. Co więcej, taki obrazek może pozostać z jego autorem na dłużej. Koraliki są bowiem wykonane z tworzywa sztucznego, które delikatnie topi się pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki temu poszczególne elementy mogą zostać trwale ze sobą połączone, bez wykorzystywania skomplikowanego sprzętu.

Kolory koralików do prasowania

Koraliki do prasowania występują w dziesiątkach różnych kolorów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in.zestawy obejmujące kilka odcieni tej samej barwy. Pozwalają one na tworzenie cieniowanych dekoracji, gdzie poszczególne kolory płynnie w siebie przechodzą. To doskonałe uzupełnienie podstawowych zestawów, obejmujących najpopularniejsze i najbardziej potrzebne barwy. Swoją kolekcję można stale uzupełniać o nowe kolory czy te, które zostały już wykorzystane. Trzeba bowiem pamiętać, że raz użyty koralik jest już spłaszczony z góry, a więc jego połączenie z nowymi egzemplarzami może być trudne lub nawet niemożliwe. Oferujemy szeroki wybór koralików zarówno w zestawach, jak i w pojedynczych słoiczkach zawierających egzemplarze o jednej barwie.

Szeroki wybór koralików do prasowania

W naszym asortymencie znajdziesz koraliki do prasowania w wielu różnych odsłonach. Odbiegają one od siebie przede wszystkim kolorem. Aby stworzyć piękne obrazki, konieczne jest bowiem dysponowanie co najmniej kilkoma różnymi barwami takich produktów. Niektóre odcienie zużywają się szybciej niż inne, dlatego w naszym sklepie możesz je z łatwością dokupić. To świetny sposób na stałe uzupełnianie swojej kolekcji i kontynuowanie zabawy przez lata.

Oferujemy też całe zestawy prasowanek, obejmujące słoiczki z koralikami w co najmniej kilku kolorach. W ten sposób można tworzyć podstawowe motywy już od początku, bez konieczności dokupowania dodatkowych produktów. Oferujemy zestawy składające się z zaledwie 6 odcieni, jak i komplety znacznie większe, zawierające niemal wszystkie kolory tęczy. W ich skład wchodzą również specjalne plansze do prasowanek. To właśnie na nich układa się koraliki, które następnie można prasować.

Elementy zestawów prasowanek

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. bardzo skomplikowane zestawy prasowanek, które obejmują niemal wszystkie elementy niezbędne do wykonania obrazka. W ich skład wchodzą takie produkty, jak np.:

  • plansze pozwalające na układanie koralików - składają się one ze specjalnych wypustek, na których można umieścić koraliki dzięki dziurkom w ich budowie,
  • breloczki pozwalające na doczepienie do gotowego motywu, dzięki czemu zaprasowany obrazek może pełnić funkcję pięknego dodatku do kluczy czy plecaka,
  • pęsety ułatwiające trzymanie niewielkich koralików, dzięki czemu nie trzeba układać ich dłońmi,
  • łączniki do tworzenia zabawek w 3D - obrazki z koralików wcale nie muszą być płaskie - specjalne łączniki pozwalają na tworzenie trójwymiarowych figurek sprawdzających się świetnie w trakcie zabawy,
  • papier do zaprasowywania układanek, dzięki któremu rozpuszczające się tworzywo sztuczne nie przykleja się do rozgrzanej powierzchni żelazka.

Prasowanki idealne dla miłośników kreatywnych zadań

Dostępne prasowanki sprawdzą się doskonale przede wszystkim w przypadku dzieci, które kochają kreatywne zadania. Mogą one bowiem samodzielnie układać różne motywy, bazując na systemie kratkowym. Łączniki sprawiają także, że z koralików można stworzyć trójwymiarowe figurki czy domki. To świetny wybór w sytuacji, gdy dziecko chce samodzielnie przygotować zabawki, sprawdzające się doskonale podczas późniejszej zabawy.

Prasowanki pozwalają na stworzenie również breloków i innych akcesoriów. Jeśli wolisz płaskie formy, z powodzeniem możesz przygotować obrazki, które następnie znajdą się w ramkach. Dzięki temu zabawka może być nie tylko sposobem na relaks, lecz także piękną dekoracją całego pomieszczenia. Zabawa nigdy się nie kończy - do już posiadanych, plastikowych planszy wystarczy dokupić tylko brakujące koraliki. Warto również pamiętać, że tacki, na których układa się niewielkie elementy, występują w różnych kształtach. Dzięki temu możesz układać koraliki także pod kątem, np. w kształt serduszka.

Dla kogo są przeznaczone prasowanki?

Prasowanki sprawdzają się doskonale przede wszystkim w przypadku dzieci w wieku szkolnym czy nawet nastolatków. To zabawka kształtująca kreatywność i pozwalająca na odprężenie się. Niektóre dzieci kochają zajęcia manualne, dlatego taki zestaw będzie w ich przypadku idealnym wyborem. Jeśli maluch stwierdzi, że ułożony obrazek nie jest taki, jak powinien, w każdej chwili może wprowadzić zmianę, aż do momentu zaprasowania całości żelazkiem. Układanie obrazków z koralików bez wątpienia trafi również w gusta wielu rodziców. Mogą oni tworzyć piękne dekoracje razem ze swoimi pociechami, a następnie utrwalić je pod wpływem wysokiej temperatury.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny