• Kategorie
  • Szukaj
  • Straż

Dzieci uwielbiają pojazdy uprzywilejowane. Zawód strażaka kojarzy im się z odwagą, dlatego z chęcią obserwują w ruchu drogowym, jak duży samochód strażacki mknie uratować innych z opresji. Nie bez znaczenia pozostają intrygujące detale, bez których auto nie zyskałoby tak dużej fascynacji pośród pociech w różnym wieku. W naszej ofercie przygotowaliśmy realistycznie wykonane pojazdy służb, bez których bezpieczeństwo i porządek na drogach byłby niemożliwy do osiągnięcia. Wóz strażacki dla dzieci został wykonany z wytrzymałych i odpornych materiałów, dzięki czemu zapewni mnóstwo frajdy w codziennej zabawie. Model pokochają pasjonaci ciężkich aut. Do złudzenia przypomina on realistyczny pojazd garażowany w remizie strażackiej. Jesteśmy przekonani, że ten model okaże się świetnym pomysłem na prezent dla najmłodszych.

Brak produktów do wyświetlenia

Samochód strażacki dla dzieci

Samochód strażacki dla dzieci to świetna okazja, żeby przekazać dziecku już od najmłodszych lat, kim jest strażak i czym się zajmuje. Pogadanka o bezpieczeństwie z użyciem pojazdu, który przypomina prawdziwy, na pewno uzmysłowi dziecku, że nie należy bać się kasków, mundurów i głośnych dźwięków pojazdu uprzywilejowanego w ruchu drogowym. Być może wiedza na temat straży pożarnej pozwoli dziecku wezwać pomoc w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy okoliczności będą wymagały podjęcia radykalnych kroków? Młodzi odkrywcy chętnie wysługują się w historię i z pełną fascynacją chłoną tajemnice rzeczywistości. Zabawkowy wóz strażacki jest więc doskonałym przykładem połączenia edukacji i rozrywki. Wspólna zabawa dla pociechy i dorosłych z pewnością okaże się miło spędzonym i niezwykle wartościowym czasem. Być może zabawka rozwinie w dziecku pasję do podjęcia w przyszłości pełnienia tak wyjątkowej służby.

Wytrzymały i solidny wóz strażacki dla dzieci duży

W naszej ofercie przygotowaliśmy wóz strażacki dla dzieci duży, który doskonale sprawdzi się w zabawie z dziećmi w wieku przedszkolnym. Solidne, estetyczne wykonanie przekłada się na komfort użytkowania. Materiały są bezpieczne dla dzieci, a jakość materiałów gwarantuje wytrzymałość konstrukcji nawet w chwilach wyjątkowo intensywnej zabawy. Dużą popularnością cieszy się wóz strażacki dla 2- i 3-latka, który został wyposażony w wiele intrygujących detali. Platforma auta z drabiną, która kręci się wokół własnej osi, to nie wszystko. Tę samą drabinę można również podnieść i rozsunąć, a na miejscu kierowcy lub w koszyczku na górze bez problemu umieścić figurkę ulubionego bohatera z bajki. Dla wzmocnienia konstrukcji samochód strażacki dla dzieci ma szerokie koła z metalowymi osiami, dzięki czemu nawet przy większym nacisku auto nie ulegnie zniszczeniu.