• Kategorie
  • Szukaj
  • Śmieciarki

Duże pojazdy są dla dzieci fascynujące niezależnie od wieku. Na ulicy przyciągają uwagę i wzrok. Najmłodsi jak zahipnotyzowani obserwują jeżdżące po ulicach ciężarówki, traktory i śmieciarki. Nic więc dziwnego, że producenci odwzorowują w zabawkach detale, aby zachować realizm całej konstrukcji. Śmieciarki dla dzieci z naszej oferty to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych niezależnie od płci. Stanowią połączenie zabawy i edukacji. Wykonane z najlepszej jakości materiałów bezpieczne zabawki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wyjątkowe funkcje zdradzają tajniki prawdziwych śmieciarek, co wiąże się z jeszcze większym zainteresowaniem pociech. Z uwagi na użyte materiały, jak plastik, guma i metal, duże śmieciarki dla dzieci rekomendujemy dla starszaków powyżej 8. roku życia.

Brak produktów do wyświetlenia

Edukacyjne samochody śmieciarki dla dzieci

Wbrew pozorom samochody śmieciarki dla dzieci mogą być równie edukacyjną zabawką, jak gry planszowe czy klocki. Przeznaczenie pojazdu w codzienności jest oczywiste, a trendy dbania o środowisko i aspekty ekologiczne nie są nowością we współczesnym świecie. Przekazywanie wiedzy na temat odpadów za pomocą zabawy z użyciem samochodu może okazać się doskonałym pomysłem. Najmłodsi uwielbiają przyswajać wiedzę na temat otaczającego świata, poszerzać horyzonty i poruszać wyobraźnię. Informacje o segregacji odpadów i sposobie ich utylizacji łatwiej przekazać, angażując w opowieść pomoce.Śmieciarki zabawki zostały precyzyjnie zaprojektowane. Wyposażone w duży kontener na odpady, eko symbole i mechanizmy tożsame z realnym pojazdem przyniosą mnóstwo frajdy dzieciom i dorosłym.

Duże śmieciarki dla dzieci z wytrzymałych materiałów

Samochody śmieciarki dla dzieci zostały zaprojektowane z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, aby ułatwić odwzorowanie ruchu na miejskich ulicach i przybliżyć pociechom tematykę funkcjonowania miasta w prawdziwym życiu. Ciężki sprzęt wymaga dopasowania odpowiednich materiałów. Połączenie metalowych konstrukcji z plastikowymi i gumowymi elementami sprawdzi się nawet w zabawach na zewnątrz. Aby uchronić koła przed zniszczeniem w starciu z szorstką powierzchnią betonu i piachu, zastosowano opony z pokryciem gumowym. Dodatkowym atutem są ruchome części, które dbają o realne odwzorowanie działania mechaniki pojazdu ciężkiego. Kontener z poruszającymi się elementami otwierany jest od góry, co dodatkowo przykuwa uwagę w czasie zabawy i wzmacnia zainteresowanie dzieci. Śmieciarki zabawki odwzorowane w skali 1:50 to nie lada gratka dla fanów tego typu pojazdów. Z pewnością uświetnią dotychczasową kolekcję. Zapakowane w estetyczne pudełko są pomysłem na udany, wymarzony urodzinowy upominek.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny