• Kategorie
  • Szukaj
  • Sensoryczne

Rozwój dzieci nie jest przypadkowy. Zależy od wielu czynników, także zewnętrznych. A Ty, będąc rodzicem, czy inną bliską osobą, możesz go wspomóc. Jednym ze sposobów na pokierowanie rozwojem dziecka są zabawki sensoryczne. Ich konstrukcja i poziom trudności są dopasowywane do wieku dzieci. Można dać je do zabawy nawet małym brzdącom. Dzięki tym zabawkom dziecko dostaje możliwość poznawania świata oraz rozładowania emocji, co jest istotne dla jego życia i prawidłowego funkcjonowania.

Zabawki sensoryczne dla niemowląt i większych dzieci

Kupując zabawki, trzeba pamiętać o dopasowaniu ich do wieku dziecka. Maluchom bezpieczniej nie dawać takich z małymi elementami, a starszaki będą znudzone rozrywką dla rocznego dziecka. Również zabawki sensoryczne dla dzieci muszą odpowiadać ich potrzebom i możliwościom. Tylko w ten sposób spełnią swoją funkcję. Skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz zabawki sensoryczne dla niemowląt, ale też zabawki sensoryczne dla 3-latka i na każdy etap pomiędzy. Zapewniamy Twojemu dziecku dalszy rozwój bez względu na to, na jakim poziomie się znajduje. W naszym sklepie dostaniesz zarówno książeczkę, która może służyć za gryzak, jak i zabawki sensoryczne antystresowe, a nawet korekcyjne maty do masażu. Są to zabawki, które pozwalają poznawać świat wszystkimi zmysłami, ułatwiają rozładowanie emocji, a także uczą i rozwijają zdolności manualne Twojego dziecka. Wybór jest ogromny, więc bez trudu znajdziesz zabawki sensoryczne odpowiednie dla Waszych potrzeb, wspomagające Twojego malucha poprzez rozrywkę.

Zabawki sensoryczne, którymi może się bawić nawet niemowlę

Niektóre zabawki sensoryczne są przeznaczonedla rocznego dziecka. Powodem tego jest fakt, że młodsze maluchy nie rozwinęły jeszcze potrzebnych do ich używania umiejętności, natomiast starsze mogłyby już być znudzone. Żeby dziecko się prawidłowo rozwijało, trzeba utrzymać jego tempo - nie należy go hamować. Dlatego, kiedy Twoja pociecha zaczyna sobie świetnie radzić z zabawkami, które już ma, pomyśl, czy nie lepiej będzie kupić zabawki sensoryczne dla 2-latka. Jednak jeżeli dziecko jest jeszcze małe, to pozostań przy produktach dla niemowląt, jak książeczki-gryzaki. Nasze zabawki sensoryczne dla dzieci spełniają wszystkie potrzeby maluchów. Aby mogły pomagać w rozwoju, muszą najpierw zachęcać do zabawy. Oferujemy więc przyjemne kolory, bezpieczne materiały, którymi dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Atrakcyjne wizualnie zabawki sensoryczne, które można gryźć, to idealne produkty dla dziecka. Ono czerpie przyjemność z zabawy, a Ty możesz je spokojnie obserwować bez obaw o jego zdrowie czy bezpieczeństwo.

Zabawki sensoryczne antystresowe

Dla rodziców, którzy nie mają pewności, jakimi zabawkami powinno się bawić ich dziecko, doskonałym wyborem będą zabawki sensoryczne Push Bubble Pop. Zarówno niemowlę, jak i starszak chętnie z nich skorzystają. To nic innego, jak ulepszona folia bąbelkowa. Przewagą tych zabawek jest możliwość składania i… niekończąca się ilość bąbelków! Dzieci pokochają te gadżety, a dorośli z przyjemnością przypomną sobie, jak to jest mieć kilka lat. Te zabawki sensoryczne są absolutnie dla każdego. Gniotki doskonale sprawdzają się w sytuacji, kiedy trzeba rozładować emocje. Dzięki nim człowiek w każdym wieku szybciej się wyciszy. To zawsze pozytywny efekt, bo życie bez stresu jest prostsze, ale dla dzieci szczególnie ważny. Dzięki gniotkom nauczą się panować nad sobą. Warto też wypróbować maty i piłki korekcyjne, które poprawią motorykę dziecka oraz pozytywnie wpłyną na jego postawę.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny