• Kategorie
  • Szukaj
  • Pływające

Łódki cieszą się dużą popularnością wśród młodszych i starszych dzieci, mieszkających w pobliżu wody lub zupełnie daleko. Spowodowane jest to faktem, że woda je po prostu fascynuje, a łódki zdalnie sterowane są wspaniałą rozrywką także w wannie czy basenie ogrodowym. Wiedząc, że dziecko lubi klimat morza, jeziora, możesz kupić mu taką łódź, aby dać rozrywkę na długie godziny.

Doskonałe łodzie zdalnie sterowane

Zdalnie sterowane łodzie to wspaniała rozrywka. Muszą one spełniać jednak odpowiednie standardy. Nasza oferta to jachty zdalnie sterowane i inne typy łodzi prezentujące się wyśmienicie za sprawą perfekcji wykonania poszczególnych elementów oraz pięknych barw. Kolory są nanoszone środkami odpornymi na zmywanie, aby nie rozmywały się w czasie zabaw. Poza wyglądem mają one też świetne funkcje, które dają mnóstwo możliwości, takich jak urządzanie wyścigów. Jedynym, co trzeba mieć, jest łódka i pilot do zabawek zdalnie sterowanych, który pozwala wykonywać dowolne manewry na powierzchni wody. W przypadku tych zabawek ważne jest to, że pilot ma duży zasięg. Dzięki temu nie trzeba wypływać na głęboką wodę, aby pływać łodzią. Dziecko może stać bezpiecznie na brzegu i sterować łodzią bez żadnego ryzyka.

Łodzie zdalnie sterowane dla dzieci o różnym poziomie zaawansowania

Dzieci mają różne potrzeby i upodobania. Nasza oferta spełni je wszystkie. Znajdziesz w niej mini zdalnie sterowane łodzie, których rozmiar pozwala na zabawę nawet w wannie. Nie potrzebujecie dużego zbiornika wodnego, żeby cieszyć się zabawą z łódką. Są to motorówki zdalnie sterowane, które ucieszą najmłodszych i pozwolą im bawić się bezpiecznie, bez ograniczeń, nawet tam, gdzie nie ma dużej ilości wody. Dla dzieci starszych, mających większe wymagania, mamy jachty zdalnie sterowane i łodzie wyścigowe, które wyśmienicie sprawdzają się na jeziorach. Rozwijają większe prędkości, dając ogrom radości podczas pływania w dużych zbiornikach. Wśród naszych łódek znajdziesz gotowe modele i takie, które można samodzielnie złożyć. Ich zaletą jest fakt, że nie wszystkie elementy są konieczne, dzięki czemu każde dziecko może mieć taką łódkę, jaką chce. A tym, które nie potrafią jeszcze składać modeli, oferujemy różne kolory motorówek, aby pasowały do gustu maluchów.

Łódki zdalnie sterowane z silnikiem bezpiecznym w wodzie

W przypadku takich zabawek, jak łodzie zdalnie sterowane dla dzieci, bezpieczeństwo jest wyjątkowo ważne. Mają one silnik, a ich używanie wiąże się ze ścisłym kontaktem z wodą. Jeśli kupisz jedną z łódek dostępnych w naszej ofercie, to nie masz powodów do obaw. Producent gwarantuje osłonę mechanizmu zabezpieczającą przed zalaniem, które mogłoby spowodować zwarcie. Osłonięcie najważniejszych elementów sprawia, że łódki zdalnie sterowane cieszą w trakcie wielu godzin zabawy. W przypadku większych modeli, takich jak jachty zdalnie sterowane, nie ma z kolei ryzyka podczas zabawy poza wodą. Silnik w tym przypadku jest blokowany. Jednocześnie, po zanurzeniu, działa z pełną mocą, która pozwala rozwijać duże prędkości, dając mnóstwo radości oraz satysfakcji.