• Kategorie
  • Szukaj
  • Magnetyczne

Z drewna bądź z plastiku – tego rodzaju układanki dla dzieci kojarzą się zapewne większości z nas, gdy sięgniemy pamięcią do lat naszej najwcześniejszej młodości. Obecnie jednak dużym powodzeniem na rynku cieszą się także klocki magnetyczne. Kolejni rodzice postanawiają sięgnąć po nie, poszukując dla swoich pociech formy rozrywki, która zapewni im nie tylko jak najwięcej radości, lecz jednocześnie korzystnie wpłynie na rozwój ich umysłów oraz zdolności manualnych. Ty również chciałbyś dołączyć do tego grona? W takim razie sięgnij po magnetyczne klocki z oferty sklepu Lotrzyk.pl.

Czym charakteryzują się klocki na magnes?

Dystrybuowane przez nas klocki na magnes nie różnią się szczególnie od pozostałych, produkowanych z drewna czy plastiku. Różnica między nimi polega w zasadzie jedynie na sposobie łączenia różnokolorowych i wielokształtnych elementów, składających się na poszczególne zestawy. Namagnesowane klocki wystarczy bowiem jedynie zbliżyć do siebie na odpowiednią odległość, by zostały względem siebie przyciągnięte. Klocki magnetyczne dla dzieci tego rodzaju trudniej jest zatem zniszczyć w porównaniu do pozostałych, ponieważ nie posiadają żadnych otworów, które mogłyby zostać zdeformowane w wyniku podejmowania przez maluchy usilnych prób dopasowywania do nich nieodpowiednich elementów. Ponadto klocki magnetyczne duże, których zakup polecamy, charakteryzuje wysoki poziom różnorodności. Dotyczy to jednak nie tylko ich kształtów i barw, ale też m.in. liczebności elementów oraz możliwych konstrukcji do uzyskania po prawidłowym scaleniu wszystkich elementów.

Przychylne opinie na temat klocków magnetycznych – z czego wynikają?

Klocki magnetyczne konstrukcyjne są wyrobami odpowiednimi zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zabawa nimi skutecznie pobudza wyobraźnię, a także pozwala rozwijać zdolności manualne maluchów już na wczesnym etapie ich życia, umożliwiając im tym samym zyskanie przewagi nad rówieśnikami, co często okazuje się bardzo przydatne w późniejszych latach. Duże klocki magnetyczne z przygotowanej przez nas oferty wykonane zostały przez dwie znane marki – DK oraz Import LEANToys. Ich wyroby od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem, a jednocześnie dobrymi recenzjami tak wśród dzieci, jak ich rodziców. Dzięki nim maluchy mogą bowiem spędzać czas na zabawie, lecz jednocześnie uczyć się nowych rzeczy w swoich domach czy przedszkolu. Co jednak jeszcze wpływa na pozytywne oceny, którymi cieszą się w różnych krajach klocki magnetyczne? Opinie na ich temat jednoznacznie wskazują, że są to wyroby potrafiące skutecznie zaciekawić nawet najbardziej wybredne dzieci na długi czas, pozwalając w tym czasie dorosłym zająć się swoimi sprawami w ciszy i spokoju, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku posiadania więcej niż jednej pociechy.

Tor kulkowy i inne konstrukcje do ułożenia z klocków na magnes dla dzieci

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, możliwość wykonania różnych konstrukcji to jedna z zalet, którymi wyróżniają się klocki magnetyczne. Tor kulkowy jest tylko jedną z wielu, dlatego polecamy Ci sprawdzenie także pozostałych dużych zestawów z oferty sklepu Lotrzyk.pl. Gwarantujemy jednocześnie, że z możliwości układania kolejnych elementów będą zadowoleni chłopcy i dziewczynki bez względu na ich wiek. Klocki magnetyczne dla 2-latka, 3-latka i starszych dzieci znajdziesz w naszym sklepie bez problemu. Tym samym łatwo dostosujesz poziom trudności pozyskiwanych zestawów do potrzeb i zdolności swojej pociechy, które z biegiem czasu na pewno będą wzrastać.