• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Bez wątpienia istnieją takie artykuły dla dzieci, którymi bawić się lubi każde z nich – niezależnie od płci czy wieku, a najlepszym przykładem tego rodzaju wyrobów są klocki. Jeśli więc poszukujesz skutecznego sposobu na zapewnienie ciekawej rozrywki na długie godziny dla swojej pociechy, polecamy Ci skorzystanie z naszej oferty. Na Lotrzyk.pl znajdziesz bowiem klocki dla dzieci różnego rodzaju, układanie których stanowi nie tylko formę interesującej zabawy, ale też ćwiczenia umysłowego, wpływającego pozytywnie na rozwój maluchów.

Oferujemy klocki dla rocznego dziecka i starszych maluchów

Na asortyment, którym dysponujemy, składają się klocki dla rocznego dziecka, a także dla nieco starszych chłopców i dziewczynek. Swoim Klientom mamy do zaoferowania zestawy składające się z niejednolitej liczby elementów, wykonane z różnych tworzyw oraz dostarczane przez popularne marki, na czele z firmami DK czy Import LEANToys. Po ich złożeniu można otrzymać m.in. tory kulkowe, karabiny, pojazdy oraz roboty z funkcją zdalnego sterowania (klocki CaDA). Proponowane przez nas klocki plastikowe, drewniane oraz magnetyczne są w stanie zapewnić dzieciom rozrywkę na długi czas, przyczyniając się zarazem do polepszenia ich zdolności manualnych. Z tego względu cieszą się one dużą popularnością wśród rodziców, którym zależy na tym, aby ich pociechy mogły uczyć się poprzez zabawę nowych rzeczy, co w przypadku najmłodszych stanowi przecież najlepsze rozwiązanie i odpowiednią zachętę do spędzania wolnego czasu w produktywny sposób. Klocki podobne do LEGO, które dystrybuujemy, sprawdzą się zatem doskonale zarówno podczas zabawy jednego dziecka, jak i w większym gronie rówieśników.

Na Lotrzyk.pl znajdziesz klocki dla dziewczynki i chłopca w różnej liczbie, z niejednolitych materiałów

Oferowane przez nas w tym miejscu artykuły często kojarzone są przede wszystkim z chłopcami, dlatego warto podkreślić, że klocki dla dziewczynki to równie dobre rozwiązanie. Być może nie zainteresuje ich składanie karabinów, samochodów czy robotów, ale jesteśmy pewni, że każda z nich z nieukrywaną przyjemnością będzie konstruować różnokolorowe edukacyjne miasta czy krzesełka. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, mamy do zaoferowania zabawki dla dzieci w różnym wieku. Wiadomo przecież doskonale, że należy sięgać po zestawy dostosowane do zdolności zarówno umysłowych, jak i manualnych maluchów na danym etapie ich rozwoju, więc na Lotrzyk.pl znajdziesz m.in. klocki dla 3-latka. Maluchy w tym wieku potrzebują już zazwyczaj sporych wyzwań, jeśli chodzi o zabawę z układankami, więc śmiało możesz podarować im zestawy składające się już nie z kilkudziesięciu, lecz kilkuset elementów w niejednolitych kolorach i o zróżnicowanym kształcie. Gdy z czasem okaże się natomiast, że ich prawidłowe dopasowanie zajmuje Twojemu synowi bądź córce coraz mniej czasu, będziesz mógł pozyskać klocki dla 4-latka, by dalej mógł rozwijać swoje zdolności i nie nudzić się zbyt prędko.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny