• Kategorie
  • Szukaj
  • Dźwigi

Dzieci uwielbiają odkrywać nowości, poszerzać horyzonty i zdobywać wiedzę na różne tematy. Zainteresowanie sprzętem ciężkim towarzyszy im od najmłodszych lat. Fascynujące maszyny skupiają uwagę na ulicy i w bajkach. Duże, solidne konstrukcje zachwycają niesamowitymi możliwościami, które pozwalają ukończyć budowę, wykonywać pracę na roli bądź uratować życie w potrzebie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pociech w różnym wieku, proponujemy rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne dźwigi dla dzieci. Przygotowaliśmy modele o różnej specyfikacji technicznej, które sprawdzą się u młodszych przedszkolaków i starszaków, którzy od zabawki oczekują więcej funkcji, a sterowanie pilotem dodatkowo zachęca do zaangażowania w rozrywkę. Dźwig dla dzieci ma wiele istotnych zalet, które wpływają na rozwój. To idealne zabawki łączące edukację i p

Brak produktów do wyświetlenia

Dźwigi zabawki dla dzieci w każdym wieku

Dzieci w wieku powyżej 2 lat zyskują coraz większą samodzielność i sprawność, przez co chętniej bawią się autami oraz dostrzegają ogromne zasoby rozrywki w zdobywaniu jeszcze większej precyzji ruchów. Świetnym uzupełnieniem codziennej zabawy są dźwigi dla dzieci. Wspierają kreatywność i pobudzają wyobraźnię. Są pretekstem do przekazania dzieciom wiedzy na temat placu budowy oraz poznania mechanizmów odpowiedzialnych za przygotowanie surowca. W naszej ofercie znaleźć można żuraw dla dzieci w dużym rozmiarze, aby jeszcze bardziej ułatwić zabawę maluchom. Dźwig dla 2-latka wyróżnia się prostą budową i kolorowym wykończeniem, co może być dodatkowym atutem dla pociechy. W zestawie nie brakuje akcesoriów, dzięki którym zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Dla starszaków oferujemy dźwig dla dzieci na pilota, który wymaga jeszcze większej precyzji ruchu, aby osiągnąć satysfakcjonujący rezultat i swobodnie manipulować elementami w celu podniesienia i przeniesienia ładunku.

Solidnie wykonany dźwig dla dzieci - zabawka

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo pociech. Dzieci są najlepszymi testerami zabawek, dlatego tak istotne jest wykorzystanie najlepszych materiałów i precyzyjnie zaprojektowanej konstrukcji. Oferujemy modele sprzętu ciężkiego wykonane z wytrzymałego plastiku, aby wyeliminować przedwczesne zniszczenie pod wpływem zbyt intensywnej siły nacisku. Dźwig dla dzieci - zabawka dzięki plastikowym i wytrzymałym elementom nabiera realistycznego wyglądu oraz odwzorowuje detale prawdziwej maszyny. Ponadto zastosowana struktura nierównych opon umożliwia bezpieczne prowadzenie pojazdu nawet na zewnątrz.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny