• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane

Znane od bardzo dawna i uwielbiane przez kolejne pokolenia dzieci w różnym wieku klocki drewniane są w stanie zapewnić rozrywkę na długi czas nawet najbardziej wymagającym maluchom. Wiemy o tym doskonale od rodziców, którzy zdecydowali się pozyskać poszczególne zestawy z oferty Lotrzyk.pl, aby ich pociechy mogły nie tylko czerpać radość z zabawy, lecz jednocześnie rozwijać swój umysł i zdolności manualne. Jeżeli więc cenisz sobie właśnie tego rodzaju artykuły dla chłopców i dziewczynek, możesz być pewien, że przygotowane przez nas klocki drewniane dla dzieci spełnią zarówno Twoje oczekiwania, jak i każdego szkraba, w którego ręce trafią.

Klocki drewniane konstrukcyjne – wyjątkowo odporne na uszkodzenia

Klocki drewniane konstrukcyjne z oferty Lotrzyk.pl są na tyle różnorodne, że każdy rodzic może łatwo znaleźć wśród nich zestawy w sam raz dla jego dzieci. Swoim Klientom mamy do zaproponowania układanki z niejednolitej liczby elementów i w wielu efektownych kolorach, co w przypadku maluchów ma przecież duże znaczenie – w końcu każdy z nich zdecydowanie chętniej obcuje z przedmiotami przyjemnymi dla oczu. Warto również podkreślić, że posiadamy zestawy dostosowane do potrzeb oraz możliwości umysłowo-manualnych nawet najmłodszych chłopców i dziewczynek. Klocki drewniane dla niemowląt powinny więc zainteresować wszystkich rodziców, którym zależy na tym, aby ich pociechy już niemal na samym starcie swego życia mogły korzystać z rozwijających je zabawek. Materiał użyty w procesie produkcji oferowanych artykułów sprawia natomiast, że śmiało mogą bawić się nimi nawet maluchy ze skłonnościami do alergii. Klocki drewniane duże i małe nie uczulają, a ich trwałość powoduje, że trudno je zniszczyć.

Pobudzające umysł do działania klocki drewniane w wiaderku

Możliwe do nabycia w naszym sklepie internetowym drewniane klocki do układania wykonane zostały przez markę Import LEANToys. Jej wyroby od dawna cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród rodziców, ponieważ pozwalają ich dzieciom spędzać czas na produktywnej zabawie. Poza tym są równie atrakcyjne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dużą popularnością cieszą się m.in. klocki drewniane w wiaderku. Swoim małym użytkownikom dają szansę złożenia interesujących konstrukcji, ale nie tylko. Pokrywki wiaderek posiadają różnokształtne otwory, dlatego po skończonej zabawie dzieci mogą stanąć przed kolejnym wyzwaniem, polegającym na umieszczeniu kolejnych elementów konstrukcyjnych w pojemniku poprzez dopasowywanie ich względem kształtu danego otworu. Tego typu klocki drewniane bardzo dobrze sprawdzają się więc nie tylko w domowych warunkach, ale też np. w przedszkolu.

Jakiego rodzaju układanki z klocków drewnianych oferujemy?

Co może stanowić dodatkową zachętę do skorzystania z usług sklepu Lotrzyk.pl w sytuacji, gdy dany rodzic chce pozyskać klocki drewniane? Układanka tego typu może wprowadzić też element rywalizacji pomiędzy dziećmi, pozwalając im dopasowywać kolejne elementy w odpowiedni sposób w możliwie jak najkrótszym czasie, co często jeszcze korzystniej wpływa na zabawę. Ponadto należy zauważyć, że na nasz asortyment składają się zestawy pozwalające uzyskiwać z nich różnego rodzaju konstrukcje. Jeżeli zatem zależy Ci na jak największym urozmaiceniu rozrywki dla swojego dziecka, śmiało możesz sięgnąć po proponowane klocki drewniane. Wieża, zamek, miasto – to tylko niektóre z konstrukcji do ułożenia dla najmłodszych z zabawek edukacyjnych od wspomnianego producenta.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny